23948sdkhjf
Logg inn eller opprett et abonnement for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Maskinregisteret
Annonse
Annonse

LVD tilbyr dyseveksler til laserskjærer

LVD tilbyr nå dyseveksler som tilleggsutstyr på sine Impuls 6020 CO2 laserskjærere. Lagringsplass for 10 dyser gir brukeren større valgfrihet, reduserer gjennomslagstiden og øker den generelle arbeidskapasiteten på de store laserskjæresystemene.
Annonse

Etter den vellykkede integreringen av dyseveksler på Sirius Plus CO2 laserskjærere, utvider LVD muligheten til også å gjelde laserskjæreren Impuls 6020. Dette for å kunne imøtekomme behovene til de som jobber med store og tunge plater.

Reduserer omstillingstid

Annonse

Ettersom materialer og tykkelse endres gjennom en dag i produksjonen, velger maskinen riktig dyse for hver enkelt jobb. Siden ingen manuell inngripen er nødvendig, reduserer dyseveksleren maskinens omstillingstid gjennom raske bytter av dyser, rengjøring av dyser og justering av dysen.

Annonse

For mer informasjon besøk: www.lvdsn.no

Annonse
Annonse
Annonse
Annonse Annonse
BREAKING
{{ article.headline }}
0.032|instance-web01